jena.silk

možnosti platby:

převodem

Hedvábný šátek.

číslo zboží 21177
cena 700,00 Kč
+ poštovné 75,00 Kč
počet 1
  
  
pro nakupování se přihlašte

popis

Autorský ručně malovaný hedvábný šátek. Paleta barev: tyrkysová, královská modř, trochu hnědé, rezavá, oranžová. Kontury barvy mědi a hnědé. Jeho výhodou je variabilita – každý cíp šátku je odlišný. Materiál: přírodní hedvábí pongé 6, rozměry 90×90 cm. Namalován profesionálními barvivy s parní fixací, která probarvují hedvábné vlákno do hloubky, přičemž zachovávají jeho přirozenou hebkost a lesk. Dodám s autorskou visačkou, certifikátem pravosti a návodem na ošetřování v českém, anglickém, německém a ruském jazyce (na vyžádání ve španělštině). Připojena také visačka s certifikovanou značkou Zápraží – originální produkt regionu za Prahou.
Pokud máte šátek jako dárek, dárkovou krabičku můžete objednat zde v mé galerii. (V objednávce uveďte číslo zvolené krabičky).

informace o balení a dopravě

Vámi objednané zboží Vám odešlu obratem po přijetí platby na účet, a do doporučeně v ochranné bublinkové obálce. Součástí zásilky je také návod na správné praní a žehlení šátku.

zařazeníOděvní doplňky Šály, šátky
barva oranžová tyrkysová tmavě modrá
styl romantický elegantní
materiál hedvábí přírodní hedvábí 100% hedvábí
technika malba na hedvábí
klíčová slova malba na hedvábí ručně malované hedvábné šátky šátek z hedvábí Originální hedvábný šátek ručně malovaný hedvábný šátek hedvábné šály a šátky šátek malovaný šátek hedvábný šátek