Katalog produktů

Přihlášení uživatele


jena.silk

možnosti platby:

převodem

Hedvábný šátek se sponou.

číslo zboží 21087
cena 1193,00 Kč
+ poštovné 75,00 Kč
počet 1
  
  
pro nakupování se přihlašte

popis

Luxusní autorská souprava ručně malovaného šátku s originální tepanou sponou. Každý roh šátku je barevně odlišný, takže umožňuje variabilitu uvázání. Paleta barev: olivově a lahvově zelená, béžová, rezavá, hnědá, modrá, tyrkysová, doplňkově bílá.
Materiál velmi kvalitní 100% přírodní hedvábí krepedešín 8,
rozměry 90×90 cm. 100% ruční práce.
Krepdešín 8 je silnější a podstatně dražší druh hedvábí než běžně prodávané pongé 5. Má nádherný lesk a barvy na něm krásně vynikají. Šátek jsem namalovala profesionálními barvivy s parní fixací, která probarvují hedvábné vlákno, přičemž zachovávají jeho přirozenou hebkost a lesk. Dodám s autorskou visačkou, certifikátem pravosti a návodem na ošetřování v českém, anglickém, německém a ruském jazyce (na vyžádání ve španělštině). Šátek je signován, připojena také visačka s certifikovanou značkou Zápraží – originální produkt regionu za Prahou. Kupujete-li hedvábí jako dárek, dárkovou krabičku nebo vánoční dárkovou krabičku můžete vybrat rovněž v mé galerii (k tomuto šátku dodám na vyžádání krabičku zdarma – uveďte v textu objednávky).
Dojem šátku umocňuje nádherná spona, která je dílem Jany a Veroniky – Tepané šperky, s nimiž spolupracuji. Je vyrobena z chirurgické oceli (hypoalergenní materiál) metodou tepané krajky, ozdobena překrásným labradoritem. Tento polodrahokam při určitém úhlu dopadu světla modře světélkuje. Spona je rovněž originální dílo. Zpracování je dokonalé, takže poškození hedvábí je vyloučeno. Obvod kroužku je upravitelný.

informace o balení a dopravě

Objednané zboží odešlu doporučeně hned po přijetí platby. Součástí zásilky je i návod na ošetřování hedvábí.

zařazeníOděvní doplňky Šály, šátky
barva béžová oranžová tmavě zelená světle zelená tmavě modrá
styl elegantní
materiál krepdešín 100% přírodní hedvábí 100% hedvábí
technika malba na hedvábí
klíčová slova tepaná spona šátek se sponou šátek šála hedvábná spona malované šály malované hedvábné šály labradorit hedvábné šály hedvábná šála dárek pro ženu