Katalog produktů

Přihlášení uživatele


jena.silk

možnosti platby:

převodem

Hedvábná šála se sponou.

číslo zboží 21082
cena 1020,00 Kč
+ poštovné 75,00 Kč
počet 1
  
  
pro nakupování se přihlašte

popis

Velmi elegantní, decentní souprava ručně malované hedvábné šály s tepanou sponou. Barevnost šály i spony bude jistě ladit s většinou Vašeho šatníku. Šála je ze 100% přírodního hedvábí crépe georgette 8. Tento krásný druh hedvábí je matný, poloprůhledný, neklouzavý. Je zároveň těžší, splývavější (nepoletuje) a mnohem pevnější i odolnější než např. chiffon 3,5. Další jeho předností je, že se dá nosit také nevyžehlený.
Rozměry přibl. 150×40 cm.
Namalovala jsem ji profesionálními barvivy, která v procesu napařování pronikají do struktury vlákna, přičemž mu ponechávají jeho přirozenou hebkost a měkkost. Dodám s autorskou visačkou, certifikátem pravosti a návodem na ošetřování v českém, anglickém, německém a ruském jazyce (na vyžádání ve španělštině) + visačka Zápraží – originální produkt.
Kupujete-li hedvábí jako dárek, dárkovou krabičku můžete vybrat zde v mé galerii. (V objednávce uveďte číslo vybrané krabičky, krabičku k této šále dodám zdarma). Eleganci šály umocňuje nádherná spona, která je dílem Jany a Veroniky – Tepané šperky, s nimiž spolupracuji. Je vyrobena z chirurgické oceli (hypoalergenní materiál) metodou tepané krajky, ozdobena skleněným korálem. Spona je rovněž originální dílo. Zpracování je dokonalé, takže poškození hedvábí je vyloučeno. Obvod kroužku je upravitelný.

informace o balení a dopravě

Objednané zboží Vám odešlu obratem po přijetí platby, a to doporučeně. Součástí dodávky je návod na ošetřování hedvábí.

zařazeníOděvní doplňky Šály, šátky
barva pestrobarevná růžová světle modrá
styl elegantní
materiál 100% hedvábí chirurgická ocel 100% přírodní hedvábí sklo
technika malba na hedvábí tepání
klíčová slova šála se sponou ručně malované hedvábné šály ručně malovaná hedvábná šála malované hedvábné šály hedvábné šály a šátky hedvábné šály hedvábná šála dárková souprava dárek spona