Katalog produktů

Přihlášení uživatele


Katerina-atelier

možnosti platby:

převodem

Hedvábná vrapovaná šála - slonová kost

číslo zboží 20951
cena 1380,00 Kč
+ poštovné 118,00 Kč
počet 1
  
  
pro nakupování se přihlašte

popis

Hedvábnou šálu s permanentním vrapováním můžete použít i jako pareo, do kterého se celá zahalíte. Šálu obtočíte až 2 x kolem krku, nebo si ji můžete jen ležérně přehodit přes ramena či si ji ovinout kolem boků nebo pasu. Fantazii se meze nekladou.

MATERIÁL: 100% hedvábí (22 g/ m2)

ROZMĚR: 180×90 cm

Plastická struktura byla dosažena časově náročným postupem a má trvalý charekter, proto není nutné šálu po vyprání znovu skládat, řasit ani stáčet. Původní šíře šály byla zredukována přibližně na 30 – 35 cm.

BARVA: Slonová kost

Šála je ručně obarvena vysoce kvalitními barvivy. Barvy se mohou lišit od skutečnosti, protože záleží i na nastavení vašeho monitoru.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Každý kus je originál.

Všechny šály a šátky jsou ručně lemovány.

Ke každé objednávce přikládám návod na správnou údržbu hedvábí a kartičku potvrzující, že jde o ruční práci.

Šály a šátky z hedvábí nevycházejí z módy. Jsou lehké, hebké, vzdušné a mají vynikající absorpční schopnosti. V létě vás ochladí a v zimě zahřejí. Navozují pocit luxusu, a přesto nejsou nedostupné.

Cena poštovného je závislá na ceně zboží. Zásilky nad 500.- Kč zasílám jako cenný balík za 118,– Kč nebo 126,– Kč (do vlastních rukou). Zboží je pojištěné do výše udané ceny. Vrapované šály zasílám v poštovní krabici. O doručení zboží budete informováni pomocí textové zprávy, kterou vám zašle Česká pošta.

informace o balení a dopravě

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty ihned po připsání částky na účet, nebo si ho po dohodě můžete vyzvednout osobně na Praze 1 (u Staroměstského náměstí).

zařazeníOděvní doplňky Šály, šátky
barva béžová
styl romantický
materiál hedvábí 100% hedvábí
technika vrapovaný vrapování
klíčová slova Slonová kost