Katalog produktů

Přihlášení uživatele


Výrobky z podkategorie Sedací vaky, sedací pytle

Filtr podle klíčových slov<<


Sedací vaky, sedací pytle

Sedací vaky, sedací pytle, sedací polštáře, dětské sedací pytle, dětské sedací vaky…

V kategorii sedací vaky, sedací pytle nabízíme zcela originální, ručně vyrobené sedací pytle, sedací vaky a sedací polštáře. Sedací vaky a sedací pytle jsou moderní alternativou k běžnému sedacímu nábytku. Sedací pytle a sedací vaky mají výhodu v tom, že jsou velmi pohodlné, dokážou se skvěle přizpůsobit poloze našeho těla. Proto jsou sedací pytle a vaky zárukou zdravého sezení. Sedací vaky a sedací pytle v naší nabídce jsou určeny především k odpočinku a relaxaci.

Sedací vaky a pytle jsou velmi vhodné pro děti, jsou měkké a bez ostrých hran. Dětské sedací vaky a dětské sedací pytle v nabídce jsou velice nápadité, originální. Jistě nadchnou vaše děti a budou pro ně inspirací ke hrám. Nabízené dětské sedací pytle, dětské sedací vaky a sedací polštáře jsou různě tematicky zaměřené, v nabídce jsou sedací pytle a vaky, ze kterých si vyberou jak chlapci, tak holčičky. Dětské sedací pytle a dětské sedací vaky zútulní každý dětský pokoj a budou oblíbeným místem pro hry i odpočinek vašich dětí. Sedací vaky a pytle jsou krásným dárkem pro vaše děti Sedací pytle a sedací vaky jsou krásným a stylovými doplňky nejen do dětského pokoje, ale také do obývacího pokoje nebo ložnice. Sedací vaky a sedací pytle jsou plněny EPS kuličkami. Díky EPS kuličkám se sedací vaky přizpůsobí tvaru postavy, zajišťují stabilitu a současně pohodlí. Tyto sedací vaky i sedací pytle mají odnímatelný potah, který můžete vyprat.

Sedací pytle, sedací vaky jsou moderní a zdravé pro naši páteř. Díky nim si doma vytvoříte stylové a nevšední prostředí.

Odpočiňte si a pohodlně relaxujte v originálním sedacím pytli nebo sedacím vaku!

Sedací pytle, sedací vaky a sedací polštáře nabízíme v mnoha tvarech a barvách.