Přihlášení uživatele


Výrobky z podkategorie Svíčky, svícny, lampy

Filtr podle klíčových slov<<

<< Předchozí 1 2 3 4 Další >>

Svíčky, svícny, lampy

Dekorativní svíčky, dárkové svíčky, vonné svíčky, vyřezávané svíčky, svícny na čajovou svíčku…

V kategorii svíčky, svícny, lampy můžete vybírat vonné svíčky, dárkové a dekorativní svíčky, originální keramické a kovové svícny a lampy na čajové svíčky. Svíčky a zejména svíčky ručně vyrobené jsou krásné a vyhledávané. Dekorativní svíčky jsou krásné dekorace moderního interiéru. Dekorativní svíčky nám vytvoří příjemnou atmosféru. Barevné dekorativní svíčky nám barevně doladí interiér. Mnozí z nás si rádi zapálí svíčku pro zpříjemnění každodenní večerní pohody. Svíčky využíváme zvláště při svátečních chvílích a různých slavnostních příležitostech.

Dárkové svíčky
Svíčka jako dárek. Dekorativní svíčka je krásný dárek, který každého potěší. Můžete zakoupit dárkové svíčky v dárkové kazetě, dárkové svíčky ve tvaru srdce ručně malované dárkové svíčky se jménem…

Vonné svíčky
Vonné svíčky patří k oblíbeným bytovým dekoracím. Vonné svíčky nám příjemně provoní byt naší oblíbenou vůní. Jemná vůně svíčky dokáže skvěle uvolnit a navodit tu pravou pohodu. Relaxace při zapálené svíčce vám pomůže se na chvíli zastavit a odpočinout si. Vonné svíčky: vám nabízíme v různých barevných variantách, tvarech a vůních.

Výrobci vám nabízí palmové svíčky (svíčky z palmového vosku), svíčky z parafinu, plovoucí svíčky, svíčky ze včelího vosku…svíce jsou nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Všechny svíčky jsou ručně vyrobené. V nabídce jsou svíčky mnoha tvarů, barev, velikostí a vůní.

Keramická lampy, svícny na čajovou svíčku
Nahlédněte do nabídky a překvapí vás nádherné keramické lampy a svícny na čajovou svíčku.

Ruční výroba svíček – nabídka