Katalog produktů

Přihlášení uživatele


Vítejte na profilové stránce - Albireodesign

Dobrý den, srdečně Vás vítám ve svém obchůdku!

Chtěla bych Vám tu představit a nabídnout šperky pro romantickou ženu.

Pro takovou, která má ráda květiny, dřevo a kameny.

I když jsem nejrůznější věči vytvářela odmalička, naučila jsem se nejvíce při hodinách malby na střední škole s akademickou malířkou paní Radmilou Chadimovou a potom také na dílně centra 8D v Brně. Paní Chadimová naučila člověka cítit barvy a v centru, kde jsem se ve volném čase snažila pomáhat při výrobě dětských prolézaček, jsem se přitom naučila základům práce se dřevem.

Všechny háčky, které jsou stříbrné až platinové barvy, lze vyměnit za háčky z chirurgické oceli, většina náušnic jako pecičky už mají základ z kvalitní chirurgické oceli.

Háčky z chirurgické oceli jsou samozřejmostí – jako jediné jsou vhodné pri alergických reakcích na bižuterii. V uších je můžete mít jak dlouho chcete a na rozdíl od pouze postříbřených háčků a lůžek u peciček Vám uši nezačnou mokvat.

Ke všem náušnicím jsou dodávány pevné plastové zarážky, k pecičkám z chirurgické oceli dostanete i zarážky vhodné při alergii na bižuterii či nikl.

**VŠECHNO ZBOŽÍ VYSTAVENÉ K PRODEJI JE BEZ JAKÝCHKOLI VAD, BUBLINEK APOD.

PŘI PŘÍPADNÉ NESPOKOJENOSTI PO OBDRŽENÍ ZÁSILKY, MÁTE MOŽNOST ZBOŽÍ VRÁTIT. **

Poté, co ode mne obdržíte balíček se zbožím, budu velice ráda za Vaše komentáře a připomínky.

S pozdravem

Kristýna

Způsob dopravy Možné osobní předání v Brně. Napište mi v poznámce při objednávce, můžete tak mít balíček bez poštovného:) Jinak zboží odesílám do tří dnů od obdržení platby na účet jako doporučenou zásilku. Šperky jsou upevněny na kartičce zabalené v celofánu a protože je většina šperků křehká jsou ještě před uložením do obálky zabaleny do bublinkové fólie. U zásilek na Slovensko je jednotné poštovné 100 Kč.

Výrobky prodejce

<< Předchozí 1 2 Další >>